Roketsan Ikad Logo

Yetenek Yönetimi

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ!

Fark yaratan yerli ve milli ürünlerimizle savunma sanayiinde dünyanın ilk 100 firması arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizin geleceği için çıktığımız bu yolda aramıza katılmanızı heyecanla bekliyoruz.

Başvur

Aramizda Gormek Istiyoruz

Kariyer Olanaklari

Kariyer Olanakları

İnsan sermayesine olan yaklaşımımız ve nitelikli insan kaynağını çekmek, elde tutmak ve geliştirmek odaklı vizyonumuzun en önemli parçalarından birisi kariyer gelişimine verdiğimiz önemdir. Kariyer yönetim sistemimiz ile geleceğin uzman kadrolarının ve liderlerinin yetiştirilmesini hedefliyoruz.

Bu amaçla, hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren, kendini bulunduğu konumun üzerindeki sorumluluklar için hazırlayan, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanlarımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması, şirket başarısına ve verimliliğine katkıda bulunacak şekilde kariyer basamaklarında ilerlemeleri ve gelişimleri önemli önceliklerimiz içerisinde yer alıyor. 

Aday Mühendislik Programı

Aday Mühendis programıyla üniversitelerin 4. sınıfında olan genç yetenekleri Roketsan ailemize kazandırmayı hedefliyoruz. Aday Mühendislik ile profesyonel hayata bir adım önde ve doğru rehberlikle başlayabilir, hem kendi hem de Roketsan’ın geleceğini inşa edebilirsiniz! İnovatif ve gelişim fırsatlarıyla dolu programımız ile 4. Sınıfta okurken çalışma hayatına  katılmak ve teknoloji dünyasını keşfetmek istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

ik.roketsan.com.tr

Staj Programı

ROKETSAN, kuruluşundan bugüne geçen çeyrek asrı aşkın süre içerisinde geliştirdiği özgün ve kritik teknolojiler ile milli ve güvenilir sistem çözümleriyle ülkemizin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılamayı ve bunun yanında paydaşları ve çalışanları için yüksek değer yaratmayı temel stratejisi olarak benimsemiştir.

Özgün, cesur ve yenilikçi ROKETSAN, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. 

Siz de Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak STAJ programımızla kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

Başvur

Üniversite İşbirlikleri

Şirketimizin vizyonu çerçevesinde ülkemizin geleceği için inovasyon odaklı, çevik, geleceğin teknolojilerini şekillendiren, değişim yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirebilen takımlar oluşturmak, geleceğin liderlerini yetiştirmek ve bünyemize kazandırmak için Üniversitelerimizle işbirliği yapıyoruz.

  • Ortak Eğitim Programları
  • Lisans Bitirme Projeleri
  • Kariyer Fuarları

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.