Roketsan Ikad Logo

Yetenek Yönetimi

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ!

Fark yaratan yerli ve milli ürünlerimizle savunma sanayiinde dünyanın ilk 100 firması arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizin geleceği için çıktığımız bu yolda aramıza katılmanızı heyecanla bekliyoruz.

Başvur

Aramizda Gormek Istiyoruz

Kariyer Olanaklari

Kariyer Olanakları

İnsan sermayesine olan yaklaşımımız ve nitelikli insan kaynağını çekmek, elde tutmak ve geliştirmek odaklı vizyonumuzun en önemli parçalarından birisi kariyer gelişimine verdiğimiz önemdir. Kariyer yönetim sistemimiz ile geleceğin uzman kadrolarının ve liderlerinin yetiştirilmesini hedefliyoruz.

Bu amaçla, hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren, kendini bulunduğu konumun üzerindeki sorumluluklar için hazırlayan, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanlarımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması, şirket başarısına ve verimliliğine katkıda bulunacak şekilde kariyer basamaklarında ilerlemeleri ve gelişimleri önemli önceliklerimiz içerisinde yer alıyor. 

R-Force Genç Yetenek Programı

R-Force Genç Yetenek Programı; üniversitelerin 3. veya 4. sınıf mühendislik öğrencilerine eşsiz bir kariyer fırsatı sunuyor.

Savunma Sanayi alanında çığır açan teknolojilerle buluşabileceğin R-Force Genç Yetenek Programı’na katılarak profesyonel hayata bir adım önde başlayabilir; alanında en iyilerle çalışarak benzersiz bir çalışma deneyimi elde edebilirsin.

Sen de Roketsanlı olmanın ayrıcalığını yaşamak ve çığır açan roket ve füze çözümlerinin bir parçası olmak istiyorsan R-Force Genç Yetenek Programı’na başvurunu bekliyoruz.

Staj Programı

ROKETSAN, kuruluşundan bugüne geçen çeyrek asrı aşkın süre içerisinde geliştirdiği özgün ve kritik teknolojiler ile milli ve güvenilir sistem çözümleriyle ülkemizin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılamayı ve bunun yanında paydaşları ve çalışanları için yüksek değer yaratmayı temel stratejisi olarak benimsemiştir.

Özgün, cesur ve yenilikçi ROKETSAN, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. 

Siz de Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak STAJ programımızla kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

Üniversite İşbirlikleri

Şirketimizin vizyonu çerçevesinde ülkemizin geleceği için inovasyon odaklı, çevik, geleceğin teknolojilerini şekillendiren, değişim yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirebilen takımlar oluşturmak, geleceğin liderlerini yetiştirmek ve bünyemize kazandırmak için Üniversitelerimizle işbirliği yapıyoruz.

  • Ortak Eğitim Programları
  • Lisans Bitirme Projeleri
  • Kariyer Fuarları

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.